Rankinis - Sveikiname trečiosios vietos laimėtojas Utenos... | Facebook

Naujienos - Utenos daugiafunkcis sporto centras

ETAPLIUS - Tarptautinis rankinio turnyras „Utenos DSC taurė – 2018“

Utenos „Utena“ - išsamiai DELFI.lt

Lietuvos moterų rankinio pirmenybių III vietos laimėtoja tapo Utenos “DSC“  komanda. | Lietuvos rankinio federacija
Lietuvos moterų rankinio pirmenybių III vietos laimėtoja tapo Utenos “DSC“ komanda. | Lietuvos rankinio federacija

Rankinis - Utenos daugiafunkcis sporto centras

Moterų rankinis Archives - Klaipėdos miesto rankinio klubas „Dragūnas“

LEU „Šviesa – Eglė“ klubo 42-asis gimtadienis paminėtas draugišku turnyru |  Lietuvos rankinio federacija
LEU „Šviesa – Eglė“ klubo 42-asis gimtadienis paminėtas draugišku turnyru | Lietuvos rankinio federacija

Lietuvos moterų rankinio rinktinės tikslas – įveikti pirmąjį pasaulio  čempionato atrankos etapą | Sportas | 15min.lt
Lietuvos moterų rankinio rinktinės tikslas – įveikti pirmąjį pasaulio čempionato atrankos etapą | Sportas | 15min.lt

Lietuvos moterų rankinio rinktinė - išsamiai DELFI.lt

Garliavoje išaiškinti Lietuvos jaunių U-17 čempionato prizininkai  (nuotraukos, rezultatai) | Lietuvos rankinio federacija
Garliavoje išaiškinti Lietuvos jaunių U-17 čempionato prizininkai (nuotraukos, rezultatai) | Lietuvos rankinio federacija

Lietuvos moterų rankinio lygoje pergales iškovojo favoritės | Diena.lt

Lietuvos moterų rankinio čempionato finale pirmauja Kauno „ACME-Žalgiris“ |  Sportas | 15min.lt
Lietuvos moterų rankinio čempionato finale pirmauja Kauno „ACME-Žalgiris“ | Sportas | 15min.lt

Lietuvos moterų lygos lyderėmis tapo „Žalgirio“ rankininkės | Lietuvos  rankinio federacija
Lietuvos moterų lygos lyderėmis tapo „Žalgirio“ rankininkės | Lietuvos rankinio federacija

Moterų rankinio komanda SC/SK Molėtai | Moletay | Facebook

Paskelbtas išplėstinis Lietuvos rankinio rinktinės kandidatų sąrašas - LRT

Dragūnas-Viesulas“ kelia aukščiausius tikslus - Atvira Klaipėda

Klubinis rankinis Lietuvoje | Lietuvos rankinio federacija

Lietuvos moterų rankinio pirmenybių starte uteniškės namuose pralaimėjo  vilnietėms | KaunoDiena.lt
Lietuvos moterų rankinio pirmenybių starte uteniškės namuose pralaimėjo vilnietėms | KaunoDiena.lt