Home

toate cele bune Alpinist stres lina šaltytė Băutură oaie Mathis

Lietuvos irklavimas / Lithuanian Rowing - Lina Šaltytė-Masilionė (M1x)  varžysis finale B! 🇱🇹😊 📸Nuotrauka iš worldrowing.com albumo  http://www.worldrowing.com/…/2018-world-rowin…/photos-videos | Facebook
Lietuvos irklavimas / Lithuanian Rowing - Lina Šaltytė-Masilionė (M1x) varžysis finale B! 🇱🇹😊 📸Nuotrauka iš worldrowing.com albumo http://www.worldrowing.com/…/2018-world-rowin…/photos-videos | Facebook

LSSA apdovanojo geriausius sportininkus | VU naujienos

Visus varžovus D finale aplenkęs A.Kelmelis liko 19-as, L.Šaltytė bendroje  įskaitoje iškovojo 14-ą poziciją | Aukštaitijos gidas
Visus varžovus D finale aplenkęs A.Kelmelis liko 19-as, L.Šaltytė bendroje įskaitoje iškovojo 14-ą poziciją | Aukštaitijos gidas

Lrytas.lt naujienos – sužinoti daugiau!

85 Lina Lee Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

Lina Šaltytė ir treneris Mykolas Masilionis | NUOTRAUKA | 15min.lt

Šaltytė-Masilionė irkluos pasaulio čempionato pusfinalyje - DELFI Sportas

Staigus karjeros posūkis >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Gintariniai irklai“ regatoje Rolandas Maščinskas tapo čempionu -  Geraprienuose.lt
Gintariniai irklai“ regatoje Rolandas Maščinskas tapo čempionu - Geraprienuose.lt

Rinktinės trenerio sužadėtinei skersai kelio stojusi konkurentė jaučiasi  metama už borto - DELFI Sportas
Rinktinės trenerio sužadėtinei skersai kelio stojusi konkurentė jaučiasi metama už borto - DELFI Sportas

Irkluotoja Lina Šaltytė sėkmingai startavo olimpinėse atrankos varžybose |  tv3.lt
Irkluotoja Lina Šaltytė sėkmingai startavo olimpinėse atrankos varžybose | tv3.lt

Armando Kelmelio pirmasis blynas prisvilo, Lina Šaltytė žengė į  ketvirtfinalį | Outdoor structures, Outdoor, Outdoor decor
Armando Kelmelio pirmasis blynas prisvilo, Lina Šaltytė žengė į ketvirtfinalį | Outdoor structures, Outdoor, Outdoor decor

Irkluotoja Lina Šaltytė iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines  žaidynes | tv3.lt
Irkluotoja Lina Šaltytė iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes | tv3.lt