Home

Nedreptate rece crea latvija polija basketbols tv Imprimare Leia Statele Unite ale Americii

Latvijas basketbola izlase pārbaudes turnīra spēlē tiekas ar principiālo  pretinieci Lietuvu | SKATIES
Latvijas basketbola izlase pārbaudes turnīra spēlē tiekas ar principiālo pretinieci Lietuvu | SKATIES

Latvijas basketbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē viesos  pieveic Lielbritāniju | Jauns.lv
Latvijas basketbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē viesos pieveic Lielbritāniju | Jauns.lv

Čavaram 22 punkti un 14 atlēkušās bumbas Polijas čempionāta spēlē pret ULEB  Eirokausa komandu - DELFI
Čavaram 22 punkti un 14 atlēkušās bumbas Polijas čempionāta spēlē pret ULEB Eirokausa komandu - DELFI

Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Polija - Latvija. 1. puslaiks /  Ieraksts / REplay.lv
Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Polija - Latvija. 1. puslaiks / Ieraksts / REplay.lv

Ar brāļiem Bertāniem priekšgalā Latvija pret Rumāniju sāks PK  priekškvalifikāciju – Basketbols – Sportacentrs.com
Ar brāļiem Bertāniem priekšgalā Latvija pret Rumāniju sāks PK priekškvalifikāciju – Basketbols – Sportacentrs.com

Latvijas sieviešu basketbola izlasei šovasar paredzētas sešas pārbaudes  spēles – Viedo-klis
Latvijas sieviešu basketbola izlasei šovasar paredzētas sešas pārbaudes spēles – Viedo-klis

Best4Sport.TV - Latvijas U18 meiteņu izlase, pagarinājumā ar 89:84  pārspējot Polijas vienaudzes, izcīnījušas otro uzvaru pēc kārtas Eiropas  čempionātā! Iespaidīgu sniegumu Latvijas rindās demonstrēja Laura Meldere -  28 punkti, 20 atlēkušās bumbas
Best4Sport.TV - Latvijas U18 meiteņu izlase, pagarinājumā ar 89:84 pārspējot Polijas vienaudzes, izcīnījušas otro uzvaru pēc kārtas Eiropas čempionātā! Iespaidīgu sniegumu Latvijas rindās demonstrēja Laura Meldere - 28 punkti, 20 atlēkušās bumbas

Latvija - Polija. Vīriešu basketbola valstsvienību spēle. - BezRindas

Latvian c hi-res stock photography and images - Alamy

Zināms Latvijas U18 sieviešu basketbola izlases sastāvs EČ – Viedo-klis

FOTO ⟩ Latvijas basketbolisti teju optimālajā sastāvā Rīgā spēkosies ar  Igauniju
FOTO ⟩ Latvijas basketbolisti teju optimālajā sastāvā Rīgā spēkosies ar Igauniju

Basketbols - Nāc uz basketbola valstsvienības spēli ar Poliju Biļetes:  http://www.tvnet.lv/sports/basketbols/668727-perc_biletes_uz_basketbola_valstsvienibas_speli_ar_poliju  Latvijas valstsvienībai pirmā pārbaudes spēle Rīgā - lieliska iespēja  klātienē ...
Basketbols - Nāc uz basketbola valstsvienības spēli ar Poliju Biļetes: http://www.tvnet.lv/sports/basketbols/668727-perc_biletes_uz_basketbola_valstsvienibas_speli_ar_poliju Latvijas valstsvienībai pirmā pārbaudes spēle Rīgā - lieliska iespēja klātienē ...

Polija sarūpē "Eurobasket" lielāko sensāciju un aizsūta mājās čempioni  Slovēniju
Polija sarūpē "Eurobasket" lielāko sensāciju un aizsūta mājās čempioni Slovēniju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LIELBRITĀNIJA – LATVIJA |  tv3.lv
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LIELBRITĀNIJA – LATVIJA | tv3.lv

Lielākā sensācija 'Eurobasket 2022': Polija ceturtdaļfinālā uzvar čempioni  Slovēniju - DELFI
Lielākā sensācija 'Eurobasket 2022': Polija ceturtdaļfinālā uzvar čempioni Slovēniju - DELFI

Bērziņš un Freimanis Polijā izcīna sudraba medaļu | Likme TV

Latvijas basketbolisti pārbaudes mačā zaudē Polijas izlasei |  Sportazinas.com
Latvijas basketbolisti pārbaudes mačā zaudē Polijas izlasei | Sportazinas.com

Latvijas U20 basketbolistiem cīņa pret Poliju par A divīzijas ”likmi” |  Sportazinas.com
Latvijas U20 basketbolistiem cīņa pret Poliju par A divīzijas ”likmi” | Sportazinas.com

FOTO UN VIDEO ⟩ Latvijas basketbolisti pie liela atbalsta tribīnēs izkapā  svarīgu uzvaru Ņūkāslā
FOTO UN VIDEO ⟩ Latvijas basketbolisti pie liela atbalsta tribīnēs izkapā svarīgu uzvaru Ņūkāslā