Porcelán - Keleti porcelán - Kínai porcelán - Váza | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Kínai porcelán váza pár sárkányos díszítéssel | Nagy Ázsiai Árverés | Csók Antikvitás | 2013. 11. 28. csütörtök 18:00 | axioart.com
Egy idős nő vidéki házában lapult a milliókat érő váza | ma7.sk
380 forintért vette a vázát: kiderült, hogy 30 milliót érő kínai uralkodói műkincs - Ezotéria | Femina
Cípősdobozban vitte felbecsültetni, kiderült, hogy milliárdokat ér
Hárommilliárdért kelt el egy kínai váza
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
A 2000 eurós becsült leütési ár helyett 7,7 millió euróért kelt el egy kínai váza Párizs mellett
Antik kínai porcelán nagy sokalakos színes váza életkép játék ábrázolással 167 5626
Egy angol család konyhájában bukkantak több milliót érő kínai vázára
Évekig macskák között egy poros szekrényen állt, most milliárdokért adták el a kínai vázát - Blikk
Kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal 25 cm
1K479 Vízi madarakkal gazdagon díszített nagyméretű keleti porcelán kínai váza 25 cm
Hatalmas kézzel festett kínai porcelán váza - Vatera.hu
Kínai porcelán vázapár - Pintér Aukciósház
Villás Galéria
Nagyonszép Kinai kézzel festett sárkányos lakk fa váza nagy, jelzett. - Egyéb régiség | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!