Home

Africa Titlu Scump andrius gudzius auksas dunga cai putere Mareste

Andriui Gudžiui – pasaulio lengvosios atletikos čempionato auksas -  Žurnalas Lietuvė
Andriui Gudžiui – pasaulio lengvosios atletikos čempionato auksas - Žurnalas Lietuvė

Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius: „Ši pergalė labai skani“ - Žurnalas  Lietuvė
Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius: „Ši pergalė labai skani“ - Žurnalas Lietuvė

Auksinis Londonas: Andrius Gudžius – pasaulio čempionas | Sportas | 15min.lt

Andrius Gudžius – Vikipedija

A.Gudžius, disko metikas, pasaulio čempionatas, šeima, laisvalaikis,  rekordas - lsveikata.lt
A.Gudžius, disko metikas, pasaulio čempionatas, šeima, laisvalaikis, rekordas - lsveikata.lt

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą - LTOK
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą - LTOK

Gudžiui aukso medalio dar teks palaukti – Berlyne atšaukiama apdovanojimų  ceremonija - DELFI Sportas
Gudžiui aukso medalio dar teks palaukti – Berlyne atšaukiama apdovanojimų ceremonija - DELFI Sportas

Medalio teks palaukti – Andrius Gudžius disko metimo finale užėmė šeštąją  vietą - LRT
Medalio teks palaukti – Andrius Gudžius disko metimo finale užėmė šeštąją vietą - LRT

Akims pripratus prie Aleknos aukso spindesio ryškėja Lietuvos lengvaatlečių  bėdos – daugiau taip tęstis nebegali - DELFI Sportas
Akims pripratus prie Aleknos aukso spindesio ryškėja Lietuvos lengvaatlečių bėdos – daugiau taip tęstis nebegali - DELFI Sportas

Aukščiausią tikslą išsikėlęs A. Gudžius turi įspėjimą dėl įspūdingų V.  Aleknos sūnaus Mykolo pasiekimų
Aukščiausią tikslą išsikėlęs A. Gudžius turi įspėjimą dėl įspūdingų V. Aleknos sūnaus Mykolo pasiekimų

Disko metikas Andrius Gudžius siekia garbingų medalių | Sportland Magazine

Lietuvos himną Londone išgirdęs Andrius Gudžius: „Drebėjome kaip epušės  lapeliai“ | Sportas | 15min.lt
Lietuvos himną Londone išgirdęs Andrius Gudžius: „Drebėjome kaip epušės lapeliai“ | Sportas | 15min.lt

Disko metikas Andrius Gudžius Prahoje neturėjo sau lygių | Sportas |  15min.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Prahoje neturėjo sau lygių | Sportas | 15min.lt

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne —  Pamarys
Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne — Pamarys

Pasaulio čempionas Andrius Gudžius fantastiškai iškovojo Europos auksą

Istorinis laimėjimas: Mykolas Alekna ir Andrius Gudžius sužibo pasaulio  čempionato medaliais | Žmonės.lt
Istorinis laimėjimas: Mykolas Alekna ir Andrius Gudžius sužibo pasaulio čempionato medaliais | Žmonės.lt

Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį ir tapo naujuoju Europos čempionu!  (video) | Alkas.lt
Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį ir tapo naujuoju Europos čempionu! (video) | Alkas.lt

Po negandų bronzą iškovojęs Andrius Gudžius: spalva galėtų būti geresnė -  LRT
Po negandų bronzą iškovojęs Andrius Gudžius: spalva galėtų būti geresnė - LRT

Dviguba šventė: M. Alekna ir A. Gudžius iškovojo pasaulio čempionato  medalius - Kas vyksta Kaune
Dviguba šventė: M. Alekna ir A. Gudžius iškovojo pasaulio čempionato medalius - Kas vyksta Kaune

andrius gudžius | tv3.lt

Istorija: pasaulio čempionate medalius laimėjo ir M. Alekna, ir A. Gudžius  | kl.lt
Istorija: pasaulio čempionate medalius laimėjo ir M. Alekna, ir A. Gudžius | kl.lt

Athletics - World Athletics Championships – Men's Discus Throw Final -  London Stadium, London, Britain - August 5, 2017. Andrius Gudžius of  Lithuania in action. REUTERS/Kai Pfaffenbach Stock Photo - Alamy
Athletics - World Athletics Championships – Men's Discus Throw Final - London Stadium, London, Britain - August 5, 2017. Andrius Gudžius of Lithuania in action. REUTERS/Kai Pfaffenbach Stock Photo - Alamy

15min - Turim!!! Andrius Gudžius iškovojo AUKSĄ! 🇱🇹️💪 | Facebook

Sveikstantis Andrius Gudžius: „Mano tikslai visada buvo ir bus patys  aukščiausi“ | Žmonės.lt
Sveikstantis Andrius Gudžius: „Mano tikslai visada buvo ir bus patys aukščiausi“ | Žmonės.lt

World Athletics on Twitter: "Andrius Gudzius of Lithuania wins the men's  discus at #IAAFworlds after a PB 69.21m Full results here:  https://t.co/wHh4qSV6Vu https://t.co/Mt2UUvE3q4" / Twitter
World Athletics on Twitter: "Andrius Gudzius of Lithuania wins the men's discus at #IAAFworlds after a PB 69.21m Full results here: https://t.co/wHh4qSV6Vu https://t.co/Mt2UUvE3q4" / Twitter

Po auksinio finalo A. Gudžius sunkiai tramdė emocijas: ėjau „va bank“ –  arba viskas, arba nieko - LRT
Po auksinio finalo A. Gudžius sunkiai tramdė emocijas: ėjau „va bank“ – arba viskas, arba nieko - LRT