Home

aspect Supravieţui călduț šachmatų sporto vardai Distribui scopul combina

Kovoje dėl šachmatų karaliaus vardo – dešimtosios lygiosios | Sportas |  15min.lt
Kovoje dėl šachmatų karaliaus vardo – dešimtosios lygiosios | Sportas | 15min.lt

Šiauliuose gyvenantis pasaulio šachmatų čempiono treneris: laimi geriausi -  Verslo žinios
Šiauliuose gyvenantis pasaulio šachmatų čempiono treneris: laimi geriausi - Verslo žinios

Šachmatų čempionas išaiškės tiesioginėje akistatoje - Sportas.info

Šachmatų ekspertas: apie išspręstą pasaulio čempiono klausimą ir Carlsenui  gresiantį talentingo 18-mečio iššūkį - LRT
Šachmatų ekspertas: apie išspręstą pasaulio čempiono klausimą ir Carlsenui gresiantį talentingo 18-mečio iššūkį - LRT

Greitųjų šachmatų turnyre Rygoje medalį laimėjo 17-metis iš Marijampolės -  DELFI Sportas
Greitųjų šachmatų turnyre Rygoje medalį laimėjo 17-metis iš Marijampolės - DELFI Sportas

M. Carlsenas laimėjo ilgiausią visų laikų šachmatų pasaulio čempionato  partiją
M. Carlsenas laimėjo ilgiausią visų laikų šachmatų pasaulio čempionato partiją

Šachmatų čempionato starte – ilgai laukti sugrįžimai - Sportas.info

ŠACHMATAUKIM - Viskas apie šachmatus ir tai, kas padeda augti!

Fondo paramą gavęs Vilniaus šachmatų klubas padidino entuziastų gretas

Karalius liko soste: M.Carlsenas – darsyk pasaulio šachmatų čempionas |  Sportas | 15min.lt
Karalius liko soste: M.Carlsenas – darsyk pasaulio šachmatų čempionas | Sportas | 15min.lt

Šachmatai / Kauno sporto mokykla „GAJA“

Mačo dėl šachmatų pasaulio čempiono titulo pirmoji partija baigėsi  lygiosiomis
Mačo dėl šachmatų pasaulio čempiono titulo pirmoji partija baigėsi lygiosiomis

Kova dėl pasaulio šachmatų čempiono vardo: pirmoji partija truko 7 valandas  - DELFI Sportas
Kova dėl pasaulio šachmatų čempiono vardo: pirmoji partija truko 7 valandas - DELFI Sportas

ŠachmatAukim - Posts | Facebook

Šachmatų turnyre JAV nugalėjęs Stremavičius užsitikrino didmeistrio vardą -  DELFI Sportas
Šachmatų turnyre JAV nugalėjęs Stremavičius užsitikrino didmeistrio vardą - DELFI Sportas

Lithuanian Athletic Union of North America

SEKMADIENIS – SPORTO DIENA | žaibo bei greitieji šachmatai, kita susijusi  informacija
SEKMADIENIS – SPORTO DIENA | žaibo bei greitieji šachmatai, kita susijusi informacija

Jaunųjų sportininkų pergalės šachmatų Lietuvos čempionate - Ukmergės  naujienų portalas
Jaunųjų sportininkų pergalės šachmatų Lietuvos čempionate - Ukmergės naujienų portalas

Stulbinantis „Gaja“ šachmatininkų pasirodymas – Karolis Jukšta tapo  Lietuvos čempionu! / Kauno sporto mokykla „GAJA“
Stulbinantis „Gaja“ šachmatininkų pasirodymas – Karolis Jukšta tapo Lietuvos čempionu! / Kauno sporto mokykla „GAJA“

Pirmąjį Vytauto Baršausko vardo greitųjų šachmatų turnyrą laimėjo KTU  pirmakursis Tomas Laurušas - Nacionalinis inovacijų ir verslo centras | KTU
Pirmąjį Vytauto Baršausko vardo greitųjų šachmatų turnyrą laimėjo KTU pirmakursis Tomas Laurušas - Nacionalinis inovacijų ir verslo centras | KTU

Lietuvos mokyklose norima įvesti šachmatų programą | Alkas.lt

Šachmatų didmeistris Stremavičius – apie klaidos kainą, sukčių išmonę ir  įsimintiną vaikystės užduotį - DELFI Sportas
Šachmatų didmeistris Stremavičius – apie klaidos kainą, sukčių išmonę ir įsimintiną vaikystės užduotį - DELFI Sportas

V. Putiną remiančiam šachmatų didmeistriui uždrausta pusmetį dalyvauti  varžybose | Diena.lt
V. Putiną remiančiam šachmatų didmeistriui uždrausta pusmetį dalyvauti varžybose | Diena.lt